Informacije za posjetitelje
STALNI IZLOŽBENI POSTAV

RADNO VRIJEME, ULAZNICE, STRUČNA VODSTVA

 


Naslovna
O muzeju
Odjeli
Izložbe
Stalni postav
Foto galerija
Pravo na pristup informacijama
Dokumenti
Publikacije
Natječaji
Kontakt

kontakt



MUZEJ GRADA ŠIBENIKA

OIB: 35703758632
Gradska vrata 3
22000 Šibenik

Ravnatelj: mr.sc. Željko Krnčević
zkrncevic@gmail.com 

centrala (022) 213 880 / 213 888
telefaks (022) 213 355

  e-mail: tajnistvo@muzej-sibenik.hr


 ● Arheološki odjel
Toni Brajković, viši kustos (toni.brajkovic@gmail.com)
Željko Krnčević, muzejski savjetnik (zkrncevic@gmail.com)
Emil Podrug, viši kustos (emil.podrug@muzej-sibenik.hr)


● Etnografski odjel
Jadran Kale, kustos (jkale@unizd.hr)
Marija Krnčević Rak, kustosica (marija.krncevic.rak@gmail.com)


Kulturno-povijesni odjel
Bruno Brakus, kustos (bruno.brakus@muzej-sibenik.hr)
Marina Lambaša, viša kustosica (marina.lambasa@muzej-sibenik.hr)
Anita Travčić, kustosica (anita.travcic@muzej-sibenik.hr)
Katarina Urem, viša restauratorica (katarina.urem@muzej-sibenik.hr)


Odjel novije povijesti
Marijana Klisović, viša kustosica (marijana.klisovic@muzej-sibenik.hr)
Alen Matić, kustos – pripravnik (alen.matic@muzej-sibenik.hr)


Muzejska dokumentacija
Jelena Jović, dokumentaristica – pripravnica (jelena.jovic@muzej-sibenik.hr)


Tajništvo
Željka Grubišić, tajnica (tajnistvo@muzej-sibenik.hr)
Željka Aras, zaposlenica za opće administrativne i računovodstvene poslove (tajnistvo@muzej-sibenik.hr)


Računovodstvo i financije
Marina Filipović Grčić, voditeljica računovodstva i financija (marinafg@muzej-sibenik.hr)
Ana Karađole, stručna suradnica za računovodstvene poslove (ana.karadjole@muzej-sibenik.hr)


Tehnički i ostali poslovi i poslovi održavanja
Ante Deronja, organizator tehnike – recepcionar (ante.deronja@muzej-sibenik.hr)
Darko Krtalić, recepcionar – portir (darko.krtalić@muzej-sibenik.hr)
Ivana Vučinović, čuvarica – vodičkinja – voditeljica radionica (ivana.vucinovic@muzej-sibenik.hr)
Nevenka Kendeš, spremačica
Ljiljana Roško, spremačica – dostavljačica
Branko Samodol, kućni majstor – ložač centralnog grijanja (branko.samodol@muzej-sibenik.hr)

 


Lokacija na mapi